Najwyższej jakości kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego na wymiar
Kabiny prysznicowe wykonujemy ze szkła hartowanego najwyższej jakości. Grubość szkła najczęściej waha się w granicach od 6mm do 8mm. Nasze produkty są doskonałą opcją do każdego indywidualnego klienta aranżującego swoją łazienkę. Stanowią również świetną opcję dla wyposażenia pokoi hotelowych, statków, apartamentowców lub zakładów pracy. Gwarantujemy Twoją satysfakcję z zakupionych u nas kabin prysznicowych. Jakość i estetyka to cechy, które wyróżniają je na światowym rynku.

O nas.

Kabiny prysznicowe na wymiar to nasza specjalność.

Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją kabin prysznicowych ze szkła hartowanego. Nasze doświadczenie i profesjonalna linia produkcyjna pozwalają uzyskać produkty najwyższej jakości.
Kabiny Glassberg to nie tylko jakość, ale również trwałości i bezpieczeństwo.
W naszym sklepie on-line oferujemy szeroką gamę kabin prysznicowych różnych modeli i w różnych rozmiarach. Możliwy jest też wybór wykończenia szkła: transparentne, mrożone lub zaciemnione dzięki czemu nasze kabiny można dostosować do każdej stylizacji łazienki. Wybór kabiny prysznicowej ze szkła hartowanego to również możliwość dopasowania jej do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie możliwy jest grawerunek szkła na życzenie klienta.
Glassberg - Holzwickede
bok@glassberg.pl
Imię:
Nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Formularz kontaktowy:

Copyright © 2020 by Glassberg, all rights reserved.
Polityka prywatności.