Glassberg - logo, polski producent kabin prysznicowych, polski producent drzwi prysznicowych, polski producent luster, polski producent szyb prysznicowych
ikona facebook Glassberg

znajdź nas na:

ikona lokalizacji Glassberg

ul. Wschodnia, 99-300 Kutno

ikona Youtube Glassberg

602 791 433

ikona biuro czynne Glassberg

biuro czynne: PN-PT w godz. 8:00-16:00

ikona telefonu Glassberg
polski producent drzwi prysznicowych - Glassberg

Glassberg, polski producent drzwi prysznicowych. Nasze Drzwi prysznicowe produkowane są w Polsce. Produkcja drzwi prysznicowych to nasza specjalność. Nasze drzwi są wykonane z hartowanego szkła o grubości 8mm, które jest hartowane w naszym najnowocześniejszym piecu hartowniczym w Polsce. Proces hartowania jest naszą tajemnicą i sprawia, że szkło jest bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nasze szkło jest idealnie gładkie i przejrzyste, co nie jest standardem w przypadku 90% drzwi prysznicowych sprzedawanych w Polsce. Dzięki naszej współpracy z firmą Swiss-Liniger, nasze drzwi prysznicowe cieszą się dużym powodzeniem na rynkach zachodnich. Można je kupić w naszym sklepie lub u certyfikowanych sprzedawców w różnych opcjach szkła i okuć. Sprawdź naszą ofertę drzwi prysznicowych produkowanych w Polsce.

Polski producent DRZWI PRYSZNICOWYCH.

Kabiny z tego typu szkła nazywane są: mrożonymi, mlecznymi lub satynowymi. Proces powstawania takiego szkła może zachodzić w procesach mechanicznych (poprzez piaskowanie) lub procesach chemicznych (poprzez wytrawianie). Proces ten w przypadku naszego zakładu produkcyjnego jest objęty tajemnicą. Nasze szkło mrożone użyte do drzwi prysznicowych nie posiada przebarwień. Gwarantujemy to jako polski producent drzwi prysznicowych. Jest jednolite w swej fakturze, co w przypadku innych producentów cale nie jest standardem. Szkło mrożone nadaje wnęce prysznicowej największą intymność ze wszystkich odmian szkła używanego w produkcji drzwi prysznicowych.

Drzwi prysznicowe ze szkła mrożonego mlecznego.

Szkło lustrzane to najnowszy trend wśród drzwi prysznicowych. Wykonane są ze szkła o właściwościach lustra weneckiego. Z większej odległości wyglądem przypomina lustro. Z bliska możemy dostrzec środek wnęki prysznicowej. Tego typu drzwi prysznicowe nadają się do łazienek o mniejszej powierzchni. Dzięki efektowi lustrzanemu optycznie powiększają łazienkę . Nadają jej zdecydowanie bardziej przestrzenny wygląd. Drzwi prysznicowe lustrzane dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych okuć. Kliknij poniżej w zdjęcia aby je powiększyć.  

Drzwi prysznicowe ze szkła lustrzanego.

Szkło grafitowe w odpowiedniej aranżacji daje niesamowite efekty. Jest to odcień szkła, który stał się w ostatnim czasie bardzo modny przy sprzedaży drzwi prysznicowych. Klienci najchętniej kupują drzwi prysznicowe ze szkłem grafitowym i okuciami złotymi. Szkło grafitowe ogranicza ilość światła, które wpada do środka wnęki prysznicowej. Jako polski producent drzwi prysznicowych Glassberg dajemy gwarancję, iż szkło grafitowe posiada idealną strukturę. Nie występują w nich przebarwienia, co ma często miejsce u innych producentów.

Drzwi prysznicowe ze szkła grafitowego dymionego.

Szkło transparentne jest najbardziej klasycznym i najczęściej wybieranym materiałem do wypełnienia drzwi prysznicowych. Jest to najczęściej stosowany materiał przy produkcji drzwi prysznicowych. Jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i powłok, szkło może stać się wyjątkowe. Przykładem jest stosowanie specjalnych powłok hydrofobowych, które zapobiegają osadzaniu się kamienia z wody i ułatwiają utrzymanie szkła w czystości. Użycie szkła transparentnego w aranżacji łazienki może być bardzo efektowne. Szkło dodaje wnętrzu lekkości i przestronności, a jednocześnie może być wykończone w wielu różnych stylach, w zależności od potrzeb. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i powłok, szkło może być odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Jako polski producent drzwi prysznicowych dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były postrzegane jako segment premium.

Drzwi prysznicowe przesuwne ze szkła transparentnego.

Polski producent DRZWI PRYSZNICOWYCH.

logo Glassberga - polski producent drzwi prysznicowych, polski producent kabin prysznicowych, polski producent luster
ikona biuro czynne Glassberg

Copyright © GLASSBERG 2023,

unless otherwise noted. Wszelkie prawa zastrzeżone.

biuro czynne: PN-PT w godz. 8:00-16:00

602 791 433

ikona telefonu Glassberg

GLASSBERG - POLSKI PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH

ul. Wschodnia 9

99-300 Kutno