Glassberg - logo, polski producent kabin prysznicowych, polski producent drzwi prysznicowych, polski producent luster, polski producent szyb prysznicowych
ikona facebook Glassberg

znajdź nas na:

ikona lokalizacji Glassberg

ul. Wschodnia, 99-300 Kutno

ikona Youtube Glassberg

602 791 433

ikona biuro czynne Glassberg

biuro czynne: PN-PT w godz. 8:00-16:00

ikona telefonu Glassberg

Szklane obrazy są urzekająco piękne. Cyfrowy wydruk zrewolucjonizował aranżacje wnętrz. Architekci wnętrz nagminnie sięgają właśnie po te rozwiązania. Niektóre z kategorii obrazów są naprawdę bardzo popularne wśród klientów. Należą do nich:
 

  • obrazy na szkle krajobrazy
  • obrazy na szkle kwiaty
  • obrazy na szkle diamenty
  • obrazy na szkle abstrakcja
  • obrazy na szkle z własnego zdjęcia

 

Przykładowe zdjęcia obrazów na szkle z linii produkcyjnej Glassberga:

Obrazy na szkle do salonu? Obrazy na szkle do kuchni?

Jak już wspomnieliśmy maksymalny obszar zadruku naszej maszyny to 310 cm x 250 cm. Drukujemy na szkle 4 mm i 8 mm. Szkło hartowane o grubości 8 mm dedykowane jest do wydruku obrazów szklanych o ponadstandardowych rozmiarach. Nasze obrazy na szkle dzięki hartowaniu są naprawdę bezpieczne. Są odporne na przebarwienia oraz promieniowanie UV. Jednym słowem promienie słońca są im niestraszne. Gwarantujemy, iż nasze obrazy szklane mają jednolitą i gładką powierzchnię. Dla bezpieczeństwa użytkowników wszystkie krawędzie szlifujemy i fazujemy. Do produkcji obrazów na szkle używamy szkła z huty w Sandomierzu. Jej produkty są naprawdę wysokiej jakości i potwierdzamy to jako polski producent obrazów na szkle. Do naszych obrazów na szkle dodajemy zawieszki samoprzylepne z mocnym klejem. Jest specjalnie dedykowany do szkła.

Obrazy na szkle hartowanym - trochę o specyfikacji obrazów na szkle.

Przed trzema laty postanowiliśmy szukać sposobów na ustabilizowanie naszej marki Glassberg na rynku. Jednym z kolejnych pomysłów było wejście w świat szklanych obrazów. Sami wcześniej dekorowaliśmy wnętrza naszych biur właśnie takimi obrazami. Pasowały idealnie do naszych nowoczesnych wnętrz. Wkrótce pomysł stał się rzeczywistością. Jako polska firma zainwestowaliśmy w ogromną zautomatyzowaną maszynę do wykonywania wydruków na szkle. Dysponujemy jednym z największych pól zadruku w Polsce. Wynosi on 310 cm x 250 cm.  Tym oto sposobem staliśmy się polskim producentem obrazów na szkle

Szklane obrazy - jak to się zaczęło?

Glassberg to polski producent obrazów na szkle. Nasze obrazy na szkle do salonu czy obrazy na szkle do kuchni spotkasz już w wielu domach w Polsce.

Obrazy na szkle hartowanym, szklane obrazy, szklane obrazki.

logo Glassberga - polski producent drzwi prysznicowych, polski producent kabin prysznicowych, polski producent luster
ikona biuro czynne Glassberg

Copyright © GLASSBERG 2023,

unless otherwise noted. Wszelkie prawa zastrzeżone.

biuro czynne: PN-PT w godz. 8:00-16:00

602 791 433

ikona telefonu Glassberg

GLASSBERG - POLSKI PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH

ul. Wschodnia 9

99-300 Kutno