Glassberg - logo, polski producent kabin prysznicowych, polski producent drzwi prysznicowych, polski producent luster, polski producent szyb prysznicowych
ikona facebook Glassberg

znajdź nas na:

ikona lokalizacji Glassberg

ul. Wschodnia, 99-300 Kutno

ikona Youtube Glassberg

602 791 433

ikona biuro czynne Glassberg

biuro czynne: PN-PT w godz. 8:00-16:00

ikona telefonu Glassberg

Po procesie mycia część luster trafia do działu montowania elektroniki. Dotyczy to oczywiście luster podświetlanych. W lustrach montujemy elektronikę najwyższej jakości. Lustra podświetlane są światłem energooszczędnym LED o mocy 15 watów, zasilanym 230V AC. 

Wszystkie lustra po etapie szlifowania krawędzi luster poddawane są procesowi mycia. Na każdym etapie luster dbamy o ich czystość w celu uniknięcia porysowań krawędzi. Powierzchnia lustra po umyciu jest szczegółowo kontrolowana. Produkty ze wszelkimi skazami są natychmiast niszczone.

Montowanie elektroniki - piąty etap produkcji luster (dotyczy tylko luster podświetlanych).

Mycie luster - czwarty etap produkcji luster.

Lustra po etapie cięcia poddawane są procesowi szlifowania krawędzi. W zależności od tego, czy są to lustra okrągłe, czy prostokątne dobierana jest odpowiednia maszyna szlifierska. Krawędzie luster zostają zatępione. Następne lustra poddawane są procesowi polerowania. Wszystkie lustra wykończone są szlifem trapezowym.

Szlifowanie krawędzi luster - trzeci etap produckji luster.

Cięcie tafli lustrzanych na formatki - drugi etap produkcji.

Nasz nowoczesny stół, numerycznie sterowany do rozkroju tafli lustrzanych zapewnia wysoką i powtarzalną jakość cięcia. Cięcie luster wykonywane jest z najwyższą dokładnością. T w tym momencie powstają popularne rozmiary luster:

 

  • lustro okrągłe 70 cm,
  • lustro okrągłe 80 cm,
  • lustro okrągłe 90 cm, 
  • lustro okrągłe 100 cm
  • lustro okrągłe 120 cm
     

Jako polski producent luster jesteśmy w stanie wykonać każdy rozmiar lustra. Nie może on jednak przekraczać rozmiarów 6 x 3 metry.

Dostarczenie luster do naszej firmy przebiega za pośrednictwem specjalistycznego transportu. Do rozładunku dużych tafli, które będą wykorzystywane do produkcji luster, stosujemy specjalne dźwigi. Lustra o wymiarze 6 x 3 metry jest przechowywane na specjalnych konstrukcjach.

Dostawa tafli lustra - pierwszy etap produkcji luster.

Proces produkcji luster - polski producent luster Glassberg.

Jako polski producent luster, od 18 lat wytwarzamy lustra okrągłe, owalne i prostokątne w różnych rozmiarach. Naszą specjalnością są lustra podświetlane LED. Nasza wieloletnia tradycja to obecność na rynkach zagranicznych i na rynku polskim. Nasi projektanci wyznaczają nowe trendy w przemyśle związanym z produkcją luster. Lustra produkowane w naszym zakładzie to produkty klasy premium. Jakość produktu gwarantuje współpraca z marką Swiss-Liniger.

Polski producent luster oraz luster podświetleniem LED - Glassberg. Jakość i tradycja.

logo Glassberga - polski producent drzwi prysznicowych, polski producent kabin prysznicowych, polski producent luster
ikona biuro czynne Glassberg

Copyright © GLASSBERG 2023,

unless otherwise noted. Wszelkie prawa zastrzeżone.

biuro czynne: PN-PT w godz. 8:00-16:00

602 791 433

ikona telefonu Glassberg

GLASSBERG - POLSKI PRODUCENT KABIN PRYSZNICOWYCH

ul. Wschodnia 9

99-300 Kutno